EŞİKLİ SÜRME

Dar mekânlarda alanın aynı şekilde kullanılabilmesine imkân tanıyan eşikli sürme sistemleri balkona çıkış aşamasında herhangi bir engellemeye neden olmaz. Toz, su ve hava aldırmayan bu sistem sayesinde sistem sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Bu modele tek cam ya da lamine cam uygulanabilmektedir. Farklı aksesuarlar kullanılarak mekân için en uygun kullanım şekli tasarlanabilir.

Eşikli Cam Balkon Sistemi Özellikleri

Sistem içerisinde paslanma yapacak herhangi malzemem bulunmaması uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Cam profil bağlantıları sarkma yapmaz. Darbeye dayanıklı temperli camlar kırılma ihtimalini ortadan kaldırmıştır. Köşe dönüşlerinde kullanılan aksesuar seçenekleri sayesinde sistem kolay bir şekilde kurulmaktadır. İmalatı kolay ve montajı basit olan ürün,

  • Kış bahçesi
  • Vitrin camları ve
  • Balkon kapama seçeneklerinde ideal çözüm önerileri sunmaktadır.
Dar mekânlar için özel bir alternatif seçenek olan eşiksiz sürme sistemleri ise sadece yatay olarak hareket edebilmektedir. Alt kısımda kullanılan bilyalar sayesinde sağa ve sola kolay bir şekilde giden malzeme her türlü perde uygulaması ile de uyumludur. Kanatlara takılan kilitler tam güvenlik sağlanması amacıyla tasarlanmıştır.

Eşiksiz Cam Balkon Sistemi Özellikleri

Az bakım gerektiren bu sistem paslanmaz özellik taşımaktadır. Siyah ve gri aksesuar seçeneği ile her yerle uyumlu olan modeller yatay olarak hareket eden ve bakım gerektirmeyen tekerleklerden oluşmaktadır. Ürün düşük gürültü ile çalıştığı için her mekân için kullanılabilmektedir. Ürün opsiyonel olarak farklı renklere boyanarak da hazırlanabilmektedir. Kanatlar birbirlerini özel olarak tasarlanan baza kapağı sayesinde sıralı olarak çekerler. Özellikle ofis ve iç mekânlar için önerilen bu sistem son derece dayanıklıdır.