Fotoselli Kapılar

Otomatik fotoselli cam kapılar günümüzde en çok rastladığımız uygulamalar arasında yer almaktadır. Konforlu ve uzun ömürlü olan bu modeller pek çok farklı mekânda kullanılmaktadır. Ürün, kapıların maksimum verimlilikte çalışmasını sağlarken, en yüksek konforu da beraberinde getirmektedir. Özellikle giriş ve çıkışların yoğun olduğu mekânlarda tercih edilen bu sistemler hızlı açma ve kapanma özelliği gösterirler. Bu ürün, iklimleme özelliği ile ısı kayıplarının en alt seviyeye inmesine neden olmaktadır. Kullanıcı dostu olan bu kapılar özellikle yaşlı ve engelli vatandaşlar için büyük bir konfor sağlamaktadır.

Tek yöne açılır standart otomatik fotoselli kayar kapılar

Duruma göre sağa ya da sola açılan kapılar bir hareketli ve bir de hareketli kanadın üzerinde sabit kanatlardan oluşmaktadır. Daha kısıtlı alanlar için kullanılan bu model, sabit kanat olmadan da kullanılabilmektedir.

Çift yöne açılır standart otomatik fotoselli kayar kapılar

Sağa ve sola senkronize bir şekilde açılan otomatik kapı sistemleridir. Simetrik duruşları ve açılacak mesafeyi çift yöne kaydırarak seri açılım sağlayan bu sistem daha çok tercih edilmektedir. 

Fotoselli kapının kullanılacağı alan güvenli bir yer değilse akşamları kullanılmak üzere mekâna kepenk ya da korkuluk konulması önerilmektedir.