Kış Bahçesi

Bahçe keyfini yılın 12 ayı sürmenizi sağlayacak kış bahçesi uygulamalarımız ile en ideal ortamları yakalayabilirsiniz. Kışın soğuk havalarda da cam bir alanda partiler verebilir veya kendinize yeni yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Zevkinize uygun olarak döşeyeceğiniz cam bir bahçede kışın bütün karanlığını üstünüzden atabilirsiniz. Huzur, sessizlik ve dinginliği arayanlar için ideal bir seçenek olan uygulama yağmur yağarken de çayınızı yudumlayabileceğiniz panoramik bir alan yaratılmasını sağlar.

Evinizin yeni bir odası olarak düşünebileceğiniz mekânda yemeklerinizi yiyebilir veya koyacağınız geniş bir salıncak ile hobi köşesi düzenleyebilirsiniz. Kış bahçesinde bir çiçek köşesi oluşturabilir ve sevdiklerinizle çay saatinizi burada gerçekleştirebilirsiniz. Sadece güneşin değil aynı zamanda yıldızların ve karlı soğuk günlerinde keyfini çıkarabileceğiniz kış bahçeleri uygulamaları evinizin maddi değerinin de artmasını sağlayacaktır. Şehir hayatı ve stresin yarattığı kaos ortamından kurtulmanın bir yolu olarak düşünülecek kışa bahçeleri ile özel yaşam alanları yaratabilirsiniz.

Kış Bahçesi Tasarımları

Modern ve kullanışlı mekânlar olarak son dönemin en popüler uygulamaları arasında yer alan kış bahçeleri şehirle doğanın bir araya getirildiği mekânlar olarak düşünülebilir. Hava durumuna göre kullanılabilen mekânlar istendiğinde tamamen açılabileceği gibi yağmurlu ve soğuk kış günlerinde de tamamen kapatılarak ısı kontrolü üzerinde de olumlu etki sağlanabilir. Bu modellerde
  • Tavanda branda ya da tente kullanılabilir.
  • Otomatik açılır kapı eklenebilir.
  • Katlanır camlar tek bir yere toplanarak yer kayıpları önlenebilir.
İstenirse kendiliğinden perdeli sistemler kullanılarak güneşin etkilerinden de korunma sağlanabilir.