Katlanır Cam Balkon

Çerçevesiz cam bloklardan oluşan katlanır cam balkon sistemleri balkonlarda kesintisiz manzara keyfi yaşanmasını sağlar. Bu yöntem ile sağlanacak ısı yalıtımı evin tümünde etki gösterecek özelliklere sahiptir. Küçük alanlı dairelerin daha kullanışlı olmasını sağlayan katlanır cam balkon sistemleri gösterişli ve şık mekânlar yaratılması için ideal seçenekler oluşturur. Kışın oda olan balkonunuz yazında doğa ile iç içe bir balkon hailini alır.

Evinize Yer Kazandırın

Su geçirmeyen bu sistem yaz ve kış kullanılacak yeni bir alan yaratılmasını sağlamaktadır. Şık görünümü sayesinde konutlara maddi değer katan projeler farklı ihtiyaçlar üzerine özel olarak üretilmektedir. Cam balkon ile kapatılan evlerin genelinde hissedilir derecede ısı artışı olacaktır. Bu sayede yapılan enerji tasarrufu harcamalarınız üzerinde de olumlu etki sağlayacaktır.

  • Kolay kullanımı
  • Kolay montajı ve
  • Uzun ömürlü olması ile bu sistem balkon mobilyalarının da korunmasını sağlamaktadır.
Yaşam alanlarınızda oluşturduğunuz yeni mekânı hobi bahçesi, botanik alanı, huzur köşesi olarak değerlendirebilirsiniz. Son yıllarda hemen her yerde görmeye alışık olduğumuz cam balkonlar, sürmeli veya katlanır olarak üretilebilmektedir. Cam balkon ile kapanan alanalar hava durumu dikkate alınarak açıldığında ferah mekânlar yaratılabilir.

Sert hava koşullarından etkilenmeyen bu sistem yağmur yağarken sıcak bir ortam oluşturulmasını sağlarken ofis ortamlarında da şeffaf alanların yaratılmasını sağlar. Gürültü, soğuk hava şartları ve trafik egzozunun mekânın içine girmesini engelleyen sistem özellikle çocukları ve evcil hayvanları koruma altına almaktadır. Ev içinde bir arada yaşayan bireylerin farklı alanlarda daha rahat etmelerine olanak sağlayan cam balkonlar yaz ve kış mevsimi için idealdir. Panoramik görüntüsü ile kişinin zevkine göre döşenen cam balkonlar evin en çok tercih edilen bölümü haline gelir.