Otomatik Kepenk ve Panjur

Son dönemlerde özellikle mağaza kapılarında görmeye alışık olduğumuz otomatik kepenkler şık görüntüleri ile kullanım kolaylığı sağlarlar. Uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen bu kepenk ya da panjurlar genellikle lojistik alanda ve alışveriş merkezlerinin içindeki mağazalarda tercih edilmektedir.
  • Hırsızlığa karşı güvenliği artıran
  • Mağazanıza değer katan
  • İşyerinizin imajını güçlendiren
  • Konforlu ve rahat kullanım özelliği sunan
  • Mağaza kapalıyken vitrin teşhiri sağlayan
  • Toplu hareketlerde mağazanızı koruyan bu sistemler ile siz de evinize kafanız rahat bir şekilde gidebilirsiniz.
Evlerde kullanılan otomatik panjurlar ise uzaktan kumanda özelliği sayesinde yatağınızdan kalkmadan panjurları açabilmenize olanak sağlar. Hırsızlığa karşı ekstra güvenlik önlemi sağlayan bu sistem ile uzun süreli tatil programlarını güven içinde yapabilirsiniz. Yakıt ve ses yalıtımı yaparak sizi dış etkilerden koruyan otomatik panjur sistemleri ile eviniz ve mobilyalarınızda güneşin zararlı etkilerinden korunmuş olur. Özellikle alt katta yer alan evlerin yabancı gözlerden ve bakışlardan korunmasını sağlayan panjur sistemleri mimariye uygun olarak farklı renk seçenekleriyle uygulanabilir.

Dekoratif Garaj Kapısı Alternatifleri

Büyük bir konfor sağlayan otomatik kepenk sistemleri güvenlik açısından da son derece kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Aracınızın kötü hava şartlarından korunmasını sağlayan sistemler son derece sessiz çalışır. Gece geç saatlerde geldiğinizde bile kimseyi rahatsız etmeden garajınıza girip çıkabilirsiniz. Elektrikler kesildiğinde de manuel kullanım sağlayan sistemler son derece moderndir.