Otomatik Tenteler

Yaz aylarında gündüz güneşten koruma ve akşam saatlerinde de toplanarak ferah bir ortam yaratılmasını sağlayan otomatik tente sistemleri özellikle sigara yasağından sonra pek çok mekânda kullanılmaya başlamıştır. Açıkken mekânların tamamen açılmasını sağlayan bu ürün ile ortamlar ihtiyaçlara göre değişikliğe uğrayabilir.

Güneşe ve Yağmura Estetik Çözümler

Dilediğiniz kadar ışık almanızı sağlayacak otomatik tente sistemleri ile yağmurlu havalarda da tam koruma sağlayabilirsiniz. Bez, branda veya naylon gibi malzemeler kullanılarak hazırlanan modeller ile mekânlarınızı şıklaştırabilirsiniz. Tente ile kapanan bölümler çiçekler ile düzenlenebileceği gibi değişik ışıklandırma malzemeleri ile de farklılaştırılabilir. 
  • Motorlu
  • Raylı
  • Uzaktan kumandalı
  • Işıklı tente modelleri ile siz de ihtiyaçlarınızı en ideal şekilde karşılayabilirsiniz.
Hiçbir insan gücüne ihtiyaç duyulmayan otomatik modeller ile siz sadece ortamı kontrol ederek tentenin kullanılıp kullanılmayacağına karar verirsiniz. Yapı ruhsatı gerektirmeyen tente modelleri ile mekâna ve talebe en uygun değişiklikleri yapabilirsiniz. Otel, villa, kafe ve teraslar için pratik uygulamalar sağlayan sistemler farklı renk ve desen seçenekleri ile geniş bir yelpaze içerisinden seçilebilmektedir. Gömme balkonlar ve pencere yanları için ideal separatör görevi gören tenteler kapatma sistemi olarak da kullanılabilmektedir. Mekânın 4 mevsim kullanılmasına olanak sağlayan sistem ile siz de modern ve şık alanlar yaratabilirsiniz.